Pese minuta mama

Daisy Upton A-007718

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër do t’ju shpëtojë nga humbja e durimit. Ai përmban lojëra të thjeshta, duke ju dhuruar pesë minuta kënaqësi, mbi të gjitha, qetësi! Lojëra pesëminutëshe për t’u argëtuar me fëmijët, kur jeni të zënë dhe duket sikur koha s’ju mjafton.

More details

976 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341358

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

More info

Të kujdesesh për vogëlushët është diçka e mrekullueshme - por …

A jeni ndier ndonjëherë sikur nuk dini më ç’të bëni?

Keni kaluar orë të tëra duke sajuar një lojë të ngatërruar për fëmijët – dhe në fund jeni gjendur duke luajtur vetëm?

Keni hequr dorë fare dhe u jeni dorëzuar ekraneve?

Ja pse ky është libri i duhur për ju!

Një përmbledhje me mbi 150 lojëra që nuk kërkojnë më shumë se pesë minuta për t’u përgatitur dhe po pesë minuta për të vënë rregull.

Ky është një libër i shkëlqyer, si për të rriturit, ashtu edhe për të vegjlit - fëmijët do të kënaqen, por do të jenë pesë minuta të çmuara edhe për ju, si prindër. Pjesa më e edukative është se, pa e kuptuar fare, nga secila lojë fëmijët do të zhvillojnë aftësi të vlefshme, si njohja me shkronjat dhe fjalët, do të shkathtësohen me numrat etj.

“Pesë minuta mama” është libri që përmban “recetat” e duhura për kujdesin pa ndjenja faji ndaj fëmijëve.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages240
ISBN9789928341358
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAulona Ormeni
I ri1