Reduced price! Zahiri View larger

Zahiri

Paulo Coelho A-008309

New product

Përshkrim i shkurtër

Shtepia botuese Toena sjell nje botim special te romanit Zahiri, me kapak te trashe dhe me dizanj te ri. 

More details

110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994310496
Viti i botimit2006

1 125 Lekë

-25%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një ditë, një shkrimtar i famshëm zbulon se gruaja, korrespondente lufte, e ka braktisur pa lënë gjurmë dhe pa i dhënë asnjë shpjegim. Pavarësisht suksesit që vazhdon të gëzojë dhe një dashurie të re, që bëhet pjesë e të përditshmes së tij, mendimi i mungesës së gruas vazhdon ta mundojë dhe i pushton mendjen derisa e hedh në një përhumbje totale.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages440
ISBN9789994310496
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiDurim Taçe
I ri1