Tri here ne agim View larger

Tri here ne agim

Alessandro Baricco BD0199

New product

Përshkrim i shkurtër

Do takohen tri herë, por secila herë do të jetë unike, e para dhe e fundit. Pas suksesit me librin Zoti Guajn, Alessandro Baricco vjen me një libër imagjinar-sic e cilëson ai- Tri here ne agim.

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994304295

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Do të takohen tri herë, por çdo herë do të jetë e vetmja, e para dhe e fundit. Ejani, ju thashë! Pse? Shikoni jashtë, ka zbardhur agimi. Po pastaj? Është koha që të ktheheni në shtëpi për të fjetur. Çhyn ora këtu, unë nuk jam fëmijë. Nuk është çështje orësh, është çështje drite. Çdreqin thoni? Është drita e duhur për tu kthyer në shtëpi, është bërë enkas për atë. Drita? Nuk ka dritë më të mirë për tu ndier i pastër. Shkojmë! Alessandro Baricco ka lindur në vitin 1958. Ka shkruar ese dhe romane që janë përkthyer në mbarë botën.

Data sheet

pages96
ISBN9789994304295
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
PërkthyesiAdrian Beshaj