I ri Cmim i reduktuar! Zahiri Shiko më të madhe

Zahiri - HC

Paulo Coelho A-008309

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shtepia botuese Toena sjell nje botim special te romanit Zahiri, me kapak te trashe dhe me dizanj te ri. 

Më shumë detaje

110 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9788828348777

1 125 Lekë

-25%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një ditë, një shkrimtar i famshëm zbulon se gruaja, korrespondente lufte, e ka braktisur pa lënë gjurmë dhe pa i dhënë asnjë shpjegim. Pavarësisht suksesit që vazhdon të gëzojë dhe një dashurie të re, që bëhet pjesë e të përditshmes së tij, mendimi i mungesës së gruas vazhdon ta mundojë dhe i pushton mendjen derisa e hedh në një përhumbje totale.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe440
ISBN9788828348777
Titulli origjinalToena
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiDurim Taçe