Reduced price! Portret ne sepje View larger

Portret ne sepje

Isabel Allende BD0193

New product

Përshkrim i shkurtër

Isabel Allende është cilësuar si autorja më e lexuar e historive moderne, një reputacion që rikonfirmohet në romanin e saj Portret në Sepje. Allende na paraqet sagën e një historie të trazuar, jetësh e dashurish në Kilin e shekullit të XIX-të me karakteret e romanit të saj më të hershëm, bestseller-it Shtëpia e shpirtrave.

More details

493 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992750200

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në Kilin e shekullit të XIX-të, Aurora del Valle përjeton një traumë e tmerrshme që fshin të gjitha kujtimet e pesë viteve të para të jetës së saj. E rritur nga gjyshja e saj ambicioze Paulina del Valle, Aurora rritet në një mjedis të privilegjuar por e përndjekur nga mankthe të tmerrshme. E detyruar të pranojë tradhëtinë e të dashurit të saj dhe në përballje me vetëminë, ajo eksploron misterin e së shkuarës së saj.

Data sheet

pages423
ISBN9789992750200
Published year2001
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
PërkthyesiNasi Lera