Rrefimtarja View larger

Rrefimtarja

Jodi Picoult BUE202

New product

Përshkrim i shkurtër

Një tregim mund të jetë shumë i fuqishëm. Mund të ndryshojë rrjedhën e historisë. Mund të shpëtojë një jetë

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Viti i botimit2015

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Shumë zëra rrëfimtarë përfshihen brenda romanit të Jodi Picoult, duke lidhur fijet e kujtimeve të së kaluarës, me emocionet që trazojnë ujërat e të tashmes. Dhe çelësi për të kapërcyer situatën, qëndron edhe njëherë në forcën e rrëfimit.

                                            

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages523
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia