Gjaku i shenjte, Graali i shenjte View larger

Gjaku i shenjte, Graali i shenjte

Michael Baigent BD0306

New product

Përshkrim i shkurtër

Sekreti më tronditës i dy mijëvjeçarëve të fundit Botimi i parë i Gjaku i Shenjtë dhe Graali i Shenjtë në vitin 1982, pra 35 vjet më parë, ndezi një stuhi mbarëbotërore kontradiktash, jehonash të cilat ende po kumbojnë në mbarë botën perëndimore.

More details

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994300167
Viti i botimit2007

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një murg francez zbulon një objekt në fshatin e tij malor në Pireneje e cila i mundëson të grumbullojë një pasuri prej miliona lekësh. Histori duket se nis me thesarin e groposur e cila më pas shndërrohet në një histori të paprecedentë investiguese- një Gral modern në kërkim, që të çon në pergamenatë të kriptuara, shoqëri sekrete, kalorës templarë të shekullit të 12-të e të 13-të dhe një dinasti mbretërish francez e të rrëzuar mbi 13,000 vjet më parë. Përfundimet e librit dhe materialet e reja në këtë botim të rishikuar të vënë në mendime dhe shumë prej tyre janë tronditëse, madje të rrezikshme. Pavarësisht nga pikëpamjet tuaja, ky është një libër që nuk do ta lëshoni dot nga dora. Ky është libri që çoi në gjyq të famshmin "Kodi i Da Vinçit". Autorët e akuzuan D. Brown-in për plagjiaturë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages432
ISBN9789994300167
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë