Online only

Loder Stelle & Costellazioni Clementoni + Libri Im I Hapesires

ER0145

New product

Përshkrim i shkurtër

Eksploroni dhe zbuloni hapësirën me seti e veçante që i dedikohet tërësisht asaj.

Seti përmban lojën "Yje dhe Costelacione" nga Clementoni si dhe librin "Libbri im i hapësirës".

More details

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Eksploroni gjithësinë dhe do të zbuloni fakte te mahnitshme për yjet, planetët dhe galaktikat.

Faktet e thjeshta, pyetësorët dhe veprimtaritë e ndryshme ju nxisin kureshtjen dhe ju zgjerojnë njohuritë.

E përshtatshme për fëmijët mbi 6 vjeç.