Online only

Set Laboratori i shkencetareve + Libri “Trupi i njeriut”

IDE0141

New product

Përshkrim i shkurtër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Laboratori i shkencëtarëve i pajisur me instrumenta të ndryshem shkencorë dhe libri “Trupi i njeriut” që është në ndihmë të projekteve shkollore.

More details

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Laboratori i shkencëtarëve i pajisur me instrumenta të ndryshem shkencorë dhe libri “Trupi i njeriut” që është në ndihmë të projekteve shkollore.

Një kit i kompletuar për të studiuar 4 shkencat themelore: anatominë, paleontologjinë, botanikën dhe kiminëManuali i detajuar që do gjeni në paketim do jetë një udhezues i aftë për të orientuar fëmijët gjatë këtyre eksperiencave.

Falë aplikimit në internet dhe animacioneve të ndryshme që loja përmban, do jetë e mundur të studiohet trupi i njeriut dhe organet. 

Libri “Trupi i njeriut” ka 136 faqe të mbushura me gjithcka nga koka deri te këmbët me fakte, veprimtari, pyetësorë që ju argëtojnë dhe nxisin kureshtjen për të zgjeruar njohuritë.

(kliko këtu për ta blerë veç librin)