Loder L'Ecosistema Clementoni + Libri I Madh I Eksperimenteve

ER0150

New product

Përshkrim i shkurtër

Set Lodër L'Ecosistema Clementoni + Libri I Madh I Eksperimenteve

L'Ecosistema është lodër shumë atraktive nga marka Clementon.

Shndërron avujt e ujit ne shi dhe rrit bimët.

More details

10 Items

5 690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Me këtë produkt ju mund të luani aktivitete shkencore: për të analizuar cilesinë e ujit, për të rritur bimët dhe për të përjetuar ciklin natyror të ujit.

Përmban: bazë ekosistemi, termometër, mini re, bustinë me fara bime (2 lloje), manuale ilustruese etj.

E përshtatshme për femijet mbi 7-13 vjeç.

+ Libri I Madh I Eksperimenteve

Me një numër të pafund eksperimentesh do të zbuloni të fshehtat e ajrit, ujit dhe dritës, të fshehtat e lëvizjes dhe ekuilibrit të trupave, magnetizmit dhe elektricitetit, të fshehtat e kimisë dhe të shqisave.