Vetëm online

Loder Stelle & Costellazioni Clementoni + Libri Im I Hapesires

ER0145

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Eksploroni dhe zbuloni hapësirën me seti e veçante që i dedikohet tërësisht asaj.

Seti përmban lojën "Yje dhe Costelacione" nga Clementoni si dhe librin "Libbri im i hapësirës".

Më shumë detaje

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Eksploroni gjithësinë dhe do të zbuloni fakte te mahnitshme për yjet, planetët dhe galaktikat.

Faktet e thjeshta, pyetësorët dhe veprimtaritë e ndryshme ju nxisin kureshtjen dhe ju zgjerojnë njohuritë.

E përshtatshme për fëmijët mbi 6 vjeç.