Loder Laboratorio Di Meccanica Aerei E Elicotteri Clementoni + Libri I Shpikjeve Te Medha

ER0151

New product

Përshkrim i shkurtër

Set për fëmijët tuaj, laboratori i mekanikës dhe libri i shpikjeve të mëdha

Për të apasionuarit pas mekanikës ju vjen kjo lodër fantastike nga marka Clementon si dhe libri i Shpikjeve

More details

This product is no longer in stock

3 790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Loja përmban aeroplane dhe helikopterë për të zbuluar parimet themelore të aerodinamikës.

Mbi 200 komponentë që mund të ndryshohen duke përfshirë: panele, ingranazhe, nyje universale etj.

Manuale ilustruese me të gjitha udhezimet.

Për moshat mbi 8 vjeç. Përmasat: 40 x 28 x 6.

+Libri

Është një botim përmbledhës në të cilin përshkruhen se si erdhën në jetë 100 shpikjet më të mëdha të kësaj bote.