Clementoni Make-Up Crazy Chic Trousse + Winx, Love Book

ER0141

New product

Përshkrim i shkurtër

Një set për zonjushat e vogla.

More details

10 Items

2 090 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti përmban librin e Winx "Lovebook" si dhe çantën e vogël në formë zemër për make-up.

Një libër me histori interesante nga bota e magjepsur e zanave Ëinx.

E përshtatshme për moshat mbi 13 vjeç.