Online only

Set Mikroskopi + “Libri i madh i eksperimenteve”

IDE0159

New product

Përshkrim i shkurtër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Mikroskopi për të vezhguar çdo gjë në detajet më të imta dhe “Libri i madh i eksperimenteve” për të mësuar dhe zbavitur njëkohësisht përmes shkencës.

More details

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Mikroskopi për të vezhguar çdo gjë në detajet më të imta dhe “Libri i madh i eksperimenteve” për të mësuar dhe zbavitur njëkohësisht përmes shkencës.

Një laborator fantastik mikrobiologjik për të zbuluar mikrokozmosin rreth nesh me zmadhim deri ne 600 X.

Rreth 90 eksperimente të ndryshme me trajnime dhe prova speciale.

“Libri i madh i Eksperimenteve” ka 240 faqe me mbi 200 eksperimente ku do të zbuloni të fshehtat e elementëve, lëvizjes dhe ekuilibrit të trupave. Të fshehtat e Kimisë, magnetizmit, elektricitetit e shumë të tjera. (kliko këtu për ta blerë veç librin)