Loder Laboratorio Di Meccanica Clementoni + Libri I Shpikjeve Te Medha

ER0152

New product

Përshkrim i shkurtër

Set për fëmijë , laboratori i mekanikës dhe libri i shpikjeve të mëdha

More details

10 Items

5 590 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Laboratori i mekanikes për femije

E mbush femijën me kënaqësi dhe motivim për të mësuar më shumë rreth mekanikës inxhinierisë

Me mbi 250 komponent të përfshirë në lojë

Paketimi përmban udhëzues manual për fëmijën

Nje produkt 100% italian i markës Clementon

+Libri i shpikjeve të mëdha

Është një botim përmbledhës në të cilin përshkruhen se si erdhën në jetë 100 shpikjet më të mëdha të kësaj bote. Për fëmijë 7-13 vjeç