Clementoni Loder Il Super Laboratori Delle Scienze + Enciklopedi E Perseve

ER0146

New product

Përshkrim i shkurtër

Seti për kureshtarët e vegjël.

Libri "Enciklopedia e përseve" do tu japë përgjigje të gjitha pyetjeve që fëmijët kanë.

More details

10 Items

4 790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Do të gjeni gjithçka rreth hapësirës, tokës, botës së gjallë, njeriut dhe shkencës: Pyetje, përgjigje, fakte, rekorde, veprimtari dhe pyetësorë

Ndërsa loja nga Clementoni "Super laboratori i shkencës" do t’ju mësojë çdo gjë me konkretisht. Laboratori përfshin: Paleontologjinë, botanikën, Anatominë dhe Kiminë.

Për fëmijë 8 vjeç e sipër