Online only

Set Laboratori i mekanikes + “Libri i shpikjeve te medha”

IDE0136

New product

Përshkrim i shkurtër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Laboratori për të ndërtuar pajisje funksionale mekanike dhe “Libri i 100 shpikjeve më të mëdha të njerëzimit”.

More details

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Laboratori për të ndërtuar pajisje funksionale mekanike dhe “Libri i 100 shpikjeve më të mëdha të njerëzimit”.

Seti i mekaninës përmban 263 copëza me të cilat mund të realizoni 50 modele të ndryshme duke e rritur gjithmonë vështirësinë pas çdo ndërtimi.

Makinë, helikopter dhe një vinç të cilat falë motorrit elektrik do mund të jenë të komandueshme nga ju.

“Libri i Shpikjeve të mëdha” ka 128 faqe të mbushura plot me ilustrime dhe tregime apo fakte reale që përshkruajnë zhvillimin e njerezimit gjatë shekujve. (kliko këtu për ta blerë veç librin)