Loder Crazy Chic Make-Up Jewels Cindy Clementoni + Winx-Vepro Si Per Stilin Tend

ER0142

New product

Përshkrim i shkurtër

Një set për zonjushat e vogla.

Seti përmban librin e zanave Winx "Vepro si ne... për stilin tënd".

More details

10 Items

1 790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Pjesë e tij janë edhe bizhutë dhe make-upi nga Clementoni.

Për të plotësuar pamjen tuaj dhe për te qenë në modë.

E përshtatshme për mosha mbi 6 vjeç.