Zotero lapsin View larger

Zotero lapsin

Grup autorësh A-005206

New product

Përshkrim i shkurtër

Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të vizatosh pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240804
Viti i botimit2018

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages26
ISBN9789928240804
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë