Cmim i reduktuar! Borebardha Shiko më të madhe

Borebardha

Grup autorësh JB0195

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nuk ka gjë më zbavitëse se sa të dëgjosh një rrëfenjë të bukur të lexuar me zë të lartë. Çdo libër ka gjashtë butona, të cilët do të luajnë për ju një përrallë klasike. Në këta libra të veçantë ju do të njiheni me: Kësulëkuqen, Hirushen, Borëbardhën dhe Flokartën.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 948

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Njihuni me princeshat klasike të botës magjike të përrallave. Por jo vetëm që do të mundeni të lexoni, por gjithashtu duke shtypur butonat do të arrini të dëgjoni edhe tingujt zanorë të Borëbardhës, Kësulëkuqes, Flokartës dhe Hirushes. E ku ka më bukur se te lexojmë së bashku dhe argëtohemi me imazhet dhe tingujt emocionues!

Të dhëna

Faqe12
ISBN978 999 56 41 948
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri