Perralla para gjumit

BAO0106

New product

Përshkrim i shkurtër

Pesë përralla të mrekullueshme dhe argëtuese, shkruar kryesisht për të rriturit, që tua tregojnë fëmijëve para gjumit e të nxitin dëshirën e tyre për ti lexuar vetë.

5 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët48
ISBN9789928023322

580 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët48
ISBN9789928023322
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç