Enciklopedia e Tokes View larger

Enciklopedia e Tokes

Grup autorësh A-003565

New product

Përshkrim i shkurtër

“Enciklopedia e Tokës” ju ndihmon të kuptoni se pse planeti ynë është i papërsëritshëm. Në të do të gjeni përgjigje për të gjitha pyetjet që ju lindin për planetin ku jetojmë.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287267

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Shpjegimet janë të qarta dhe pamjet mahnitëse. Këtë enciklopedi e bëjnë të veçantë edhe këndet me rubrikat e shkurtra: “Test i shpejtë”, “Test pamor” dhe “E vërtetë apo e gabuar”, përmes të cilave mund të matni njohuritë tuaja.

Po ashtu, në fund të librit, me anë të disa pyetjeve të posaçme, mund të testoni edhe shokët tuaj. Përgjigjet i keni po aty.

Në këtë mënyrë, ju mësoni duke bashkëvepruar edhe me të tjerë, prandaj “Enciklopedia e Tokës”, ashtu si edhe të tjera të këtij lloji, u vjen në ndihmë projekteve shkollore.  

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages146
ISBN9789928287267
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiStavri Pone
I ri1