Akademia e futbollit - Leximi i lojës View larger

Akademia e futbollit - Leximi i lojes

Tom Palmer BAT0142

New product

Përshkrim i shkurtër

Beni është lojtari më i gëzuar i United dhe ka marrë vlerësimet më të mira nga trajneri. Por çdo ditë në shkollë është një gjyq për Benin, teksa ai po lufton që të mbajë të fshehur një sekret të jashtëzakonshëm për mësuesit dhe shkollët e klasës. Sekreti i Benit nis të ndikojë në lojën e tij, por a mund ta gëlltisë krenaria e tij dhe a mund që ta menjanojë për të ecur përpara?

493 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116482

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages145
ISBN9789928116482
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë