Akademia e futbollit - Kapiteni Fantastik View larger

Akademia e futbollit - Kapiteni Fantastik

Tom Palmer BAT0146

New product

Përshkrim i shkurtër

Një seri emocionuese rreth futbollit ndjek aventurat e skuadrës nën-12 vjeç të United. Që nga Ryan Flyn që futet në telashe pasi ai ka vendosur që të bëhet kapiteti më i mirë që ka pasur ndonjëherë skuadra e tij United. Por, kjo shkakton probleme brenda dhe jashtë fushës me shokun e tij Craud. Ryan e di se duhet ti shkojë deri në fund ose do të humbase veten si një lojtar i talentuar. Por shqetësimet që vijnë nga Craig janë shumë më të mëdha sesa ato që ka parashikuar Ryan. Vetëm një karton i kuq mund ta largojë nga skena këtë kundërshtar.

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116888
Viti i botimit2017

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages145
ISBN9789928116888
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë