Shiko si eshte trupi i njeriut

Grup autorësh BOG0172

New product

Përshkrim i shkurtër

Enciklopedi e përshtatur për fëmijë për të mësuar më shumë rreth trupit të njeriut.

Ilustrime të kënshme shumëngjyrëshe.

More details

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789994368427
Viti i botimit2010

950 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Mbi tokë jeton një shumëllojshmëri e jashtëzakonshme qeniesh njerëzore, të gjithë të njëjtë e megjithatë shumë të ndryshëm. Kjo është pasuria e madhe e njerëzimit.

Është e rëndësishme të kujdesemi për trupin tonë: kur jemi mirë ndjehemi plot me energji dhe vitalitet dhe mund të jetojmë në harmoni me të tjerët.

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages16
ISBN9789994368427
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë