Reduced price! Enciklopedia e kafshëve View larger

Enciklopedia e kafsheve

Grup autorësh JB0218

New product

Përshkrim i shkurtër

Pyetje, përgjigje, fakte, rekorde, veprimtari, pyetësorë. Pamjet mahnitëse dhe shpjegimet e qarta u japin përgjigje të gjitha pyetjeve që bëjnë fëmijët për botën e kafshëve.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240705

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages150
ISBN9789928240705
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit6+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat280 x 230 mm