Reduced price! Akademia e futbollit - Boys United View larger

Akademia e futbollit - Boys United

Tom Palmer BAT0141

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër me seri është në krye të listës së libvrave që pëlqejnë djemtë e pasionuar pas futbollit. Libri rrëfen historinë e një skuadren futbolli nën moshën 12 vjeç

More details

491 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116475

462 Lekë

-23%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Xheku e dashuron futbollin dhe dëshiron që të bëhet një lojtar profesionist. Ai është i shqetësuar për gjatësinë e tij, sepse mendon se është shumë i shkurtër për të luajtur futboll. Por në fushë ai është si shpejtë dhe jep rezultate. Ai e ka bërë një gjë të tillë. Xheku nuk mund të presë që të heqë rrobat dhe të bashkohet me ekipin.

Por, dikush në klub synon që t’ia bëjë atij jetën të vështirë. A mundet Xhek që të përballet me këto lojëra dhe të bëhet përsëri njeriu kryesor i ndeshjes.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages145
ISBN9789928116475
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë