Jeta dhe trashegimia e Gjon P. Nikolle Kazazit

Bardhyl Demiraj FRA0061

New product

Përshkrim i shkurtër

Jeta dhe trashëgimia e Gjon P. Nikollë Kazazit është ndër monografitë me materiale të rralla dokumentare, i plotësuar. Vënia e tij në dispozicion të lexuesit kryesisht në versionin origjinal është një kontribut me vlera të rralla historike dhe kulturore nga autori Bardhyl Demiraj

8 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995697273

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages384
ISBN9789995697273
Published year2013
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë