Ataturk, rilindja e nje kombi View larger

Ataturk, rilindja e nje kombi

Patrick Kinross FB0112

New product

Përshkrim i shkurtër Biografi skocez Kinross në këtë libër është ndalur në karrierën politike të Mustafa Kemal Ataturkut dhe jetën e private. Si kanë bashkëjetuar të dyja këto tek burri I fortë, ideatori i Turqisë së reformuar dhe mashkulli që adhuronin femrat.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789951494212

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages770
ISBN9789951494212
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiXhensila Sinankola