Xhinxhis Khani, stuhia nga Azia View larger

Xhinxhis Khani, stuhia nga Azia

Michael Pravdin FB0007

New product

Përshkrim i shkurtër Një rrëfim i mrekullueshëm për një figurë intriguese historike si Xhinxhis Khani, që na çon në vende dhe histori epike.

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356140
Viti i botimit2007

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages227
ISBN9789994356140
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiS ol Mici