Kris Kristi, - rruga drejt pushtetit View larger

Kris Kristi, - rruga drejt pushtetit

Bob Ingle/Michael Simons FB0113

New product

Përshkrim i shkurtër Një biografi ndryshe e njeriut që solli ndryshime në Nju Xhersi. Jeta e tij nga fëmijëria dhe ëndrrat për një karrierë të sukseshme, si dhe familja....

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789928106001

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages441
ISBN9789928106001
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiLavdimir Marku/Leonard D a