Kur sheronte Hipokrati

W.Penfild PL0111

New product

Përshkrim i shkurtër

Kur Hipokrati filloi të studionte të fshehtat e natyrës, u duk sikur u ndez një pishtar në mes të errësirës.

More details

901 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657253

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kur Hipokrati filloi të studionte të fshehtat e natyrës, u duk sikur u ndez një pishtar në mes të errësirës dhe e ndriti atë sa mundi e më lart, në mënyrë që ata, të cilët mundoheshin e luftonin të lehtësonin vuajtjet e njerëzve, të mësoheshin ta bënin këtë jo qorrazi, por duke gjetur ndërvarjen midis shkakut dhe pasojës.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657253
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë