Jeta dhe trashëgimia e Gjon P. Nikollë Kazazit Shiko më të madhe

Jeta dhe trashegimia e Gjon P. Nikolle Kazazit

Bardhyl Demiraj FRA0061

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Jeta dhe trashëgimia e Gjon P. Nikollë Kazazit është ndër monografitë me materiale të rralla dokumentare, i plotësuar. Vënia e tij në dispozicion të lexuesit kryesisht në versionin origjinal është një kontribut me vlera të rralla historike dhe kulturore nga autori Bardhyl Demiraj

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët384
ISBN9789995697273

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët384
ISBN9789995697273
V. Bot2013
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë