Reduced price! Dictionarium latino-epiroticum (Romæ 1635) per R. D. Franciscum Blanchum View larger

Dictionarium latino-epiroticum (Romæ 1635) per R. D. Franciscum Blanchum

Bardhyl Demiraj FRA0046

New product

Përshkrim i shkurtër

Dictionarium latino-epiroticum (Romæ 1635) per R. D. Franciscum Blanchum është ribotim i plotë, autentik, i plotësuar me shënime dhe studime nga studiuesi i njohur Bardhyl Demiraj. Si i tillë, ky libër vjen në ndihmë të gjithë ata që duhet të studiojnë tekstin, por edhe raportet mes shqipes dhe latinishtes

5 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995670122

1 840 Lekë

-8%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages800
ISBN9789995670122
Published year2008
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë