Nje rrefim nga zemra View larger

Nje rrefim nga zemra

Laura Bush FB0110

New product

Përshkrim i shkurtër Rrëfimi nis nga fëmijëria e saj në Teksas si fëmija i vetëm i Harold dhe Jenna Welch deri te shkollimi dhe njohja me presidentin e ardhshëm të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, jeta në Shtëpinë e Bardhë, lindja e dy vajzave dhe ngjarje të tjera të rëndësishme të jetës së saj. Kujtimet e saj janë quajtur nga media si historike.

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789951494212

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages608
ISBN9789951494212
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiGjergj Peçi/Virgjil Muçi