Zemra e Patriotit: Si gjeta kuraj ti mbijetoj Vietnamit View larger

Zemra e Patriotit: Si gjeta kuraj ti mbijetoj Vietnamit

Max Cleland/Ben Raines FB0031

New product

Përshkrim i shkurtër

Zemra e Patriotit është një autobiografi e shkruar nga Max Cleland, ish-senator i Senatit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, nga Xhorxhia. Ky libër është një rrëfim vetjak i një heroi, në kuptimin terësor të kësaj fjale, i cili me kurajën, shpirtin e madh, karakterin e paepur, sfidon ferrin fizik dhe psikologjik dhjetëravjeçarë, të fshehur skutave të padukshme të mendjes njerëzore.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356768
Viti i botimit2010

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages325
ISBN9789994356768
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiEtleva Sakajeva