Jeruzalemi, - jeteshkrim View larger

Jeruzalemi, - jeteshkrim

Simon Sebag Montefiore FB0070

New product

Përshkrim i shkurtër

Biografia është një punë bindëse dhe shkencore nga një autor, të cilit paraardhësit e tij hebre e kanë informuar në mënyrë të paanshme rreth historisë 4000-vjeçare të Jerusalemit. Ky libër rrëfen se "Historia e Jerusalemit është Historia e Botës".

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789928106032

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages797
ISBN9789928106032
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiEtleva Sakajeva