Katerina e Madhe dhe Potemkini View larger

Katerina e Madhe dhe Potemkini

Simon Sebag Montefiore FB0071

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është një tregim mbi historinë më të madhe të dashurisë në kohërat moderne...Kontradiktat në karakterin e Potemkinit dalin në mënyrë të mrekullueshme në këtë biografi madhështore. " Petronella Wyatt, Independent".

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789928106025
Viti i botimit2011

2 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages831
ISBN9789928106025
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAbdulla Sollaku/Ergys Petriti