Ne Kishe, ne Parlament, ne Burg View larger

Ne Kishe, ne Parlament, ne Burg

Visarion Xhuvani FB0003

New product

Përshkrim i shkurtër Një nga ish- krerët e Kishës Ortod se Shqiptare Visarion Xhuvani shpaloset në tërë dimensionet e tij në jetën e bujshme në tre drejtimet kryesore, në Kishë ku shërbeu me ndershmëri e pasion për çështjen shqiptare, në Parlament ku dha maksimumin e oratories dhe pasionit politik e patriotik si dhe qërdimin e tij burrëror në burg, ku u dergj në vitet e fundit.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356072

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages520
ISBN9789994356072
Published year2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiPërg.Nos Xhuvani/ Pavli Haxhillazi