Tom Gejts 12 - Familja, miqte dhe krijesat leshatore View larger

Tom Gejts 12 - Familja, miqte dhe krijesat leshatore

Liz Pichon A-004863

New product

489 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN978992828628
Viti i botimit2020

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Tomi ka një project të ri shkollor.

“Familja, miqtë dhe krijesat leshatore”

Duke punuar fort per projektin tim shkollor, zbulova gjithfarëlloj faktesh interesante, që nuk mi kishte marrë mendja ndonjëherë. Gjëra si:

*Shkaku për njohjen e mamit dhe babit , paska qenë një cope torte (do të zbuloni më shumë duke shfletuar librin)

*Macet rreth 70% të jetës së tyre e kalojnë në gjumë.

*Akullorja me mente thjesht NUK ËSHTË AKULLORE.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages256
ISBN978992828628
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia
I ri1