Tom Gejts 3 - Gjithçka është e mrekullueshme View larger

Tom Gejts 3 - Gjithcka eshte e mrekullueshme

Liz Pichon BAT0161

New product

Përshkrim i shkurtër

Gjyshja Mejvis dëshiron të gatuajë për ditëlindjen time, gjë që mund të jetë një katastrofë!

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116987
Viti i botimit2016

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Fragment nga libri

Lajme të mira...

1. Po regjistrojmë gjelin në një konkurs të zonës për qentë kështu që (sa për ndryshim) ai ka erë të mirë dhe është i pastër.

2. Zëri im i mrekullueshëm i të kënduarit po e çmend Delian... Jeah!

Lajme të këqija

3. Gjyshja Mejvis dëshiron të gatuajë për ditëlindjen time, gjë që mund të jetë një katastrofë!

4. Markus Meldru vazhdon të më fusë në telashe, sepse është një kërcimtar koti.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages410
ISBN9789928116987
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia