Tom Gejts 10 Aftesi super te mira (pothuajse) View larger

Tom Gejts 10 Aftesi super te mira (pothuajse)

Liz Pichon A-003900

New product

Përshkrim i shkurtër

Kujdes! Tomi, Delia dhe e gjithë familja Gejts po shkojnë me pushime. Si do të arrijë Tomi ta mbajë veten të zënë përgjatë pushimeve në kampin më të mërzitshëm që keni parë ndonjëherë? Duke vizatuar natyrisht! Një histori e re emocionuese qe pret me padurim te vizatoni edhe ju pushimet tuaja!

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286505
Viti i botimit2019

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

11 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages250
ISBN9789928286505
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia
I ri1