Reduced price! Tom Gejts 7 - Me pakëz fat View larger

Tom Gejts 7 - Me pakez fat

Liz Pichon BAT0168

New product

Përshkrim i shkurtër

Nga kolana e famshme ndërkombëtare për fëmijë, vjen edhe një tjetër libër i Tom Gejts. Ky libër ka plot gjëra fanstastike, histori gazmore, shaka plot kripë, aventura fëmijës, piktura fantastike. Prandaj ka marrë shumë çmime ndërkombëtare....

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116840

810 Lekë

-10%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Babi dëshiron të më bëjë një balonë; kështu që mund të dalim jashtë dhe të marrim shumë ajër të pastër. Nuk do ta kisha aspak problem nëse do të kishim një qen, por kjo nuk ka për të ndodhur sepse Delia është “alergjike” nga qentë (ndërsa unë mendoj se jam alergjik nga Delia). Unë, Dereku dhe Normani po planifikojmë të bëjmë prova serioze për Betejën e Grupeve në revistën javore të rrokut. Kemi shumë kohë, - kështu që nuk më zë Paniku. (Ende)

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages224
ISBN9789928116840
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzi
I ri1