Tom Gejts 5 - Absolutisht fantastik View larger

Tom Gejts 5 - Absolutisht fantastik

Liz Pichon BAT0163

New product

Përshkrim i shkurtër

Po pres me padurim udhëtimin shkollor (nëse mund të gjej formularin). Edhe Delia dëshiron që unë të iki. Do të ketë gjëra shumë të bukura për të bërë. Si: të bëjmë trapa;të bëjmë festa në mesnatë. Si dhe të kemi kujdes nga disa krijesa të çuditshme.

488 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219435

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages266
ISBN9789928219435
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia