Tom Gejts 6: Gostitje tepër të veçanta View larger

Tom Gejts 6: Gostitje teper te vecanta

Liz Pichon BAT0114

New product

Përshkrim i shkurtër

Është me të vërtetë ftohtë jashtë dhe ne të gjithë shpresojmë se do të bjerë borë. Po! Derek dhe unë mund të bëjmë një këndes prej bore dhe të luajmë me topa bore (shiko, Delia!). Gjyshja Mavis ka filluar të më thurë një triko leshi të re për dimër, por gjërat duket se nuk po shkojnë si duhet…

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219541

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages232
ISBN9789928219541
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzi
I ri1