Vampiri i vogel 14 Ekskursioni i shkolles View larger

Vampiri i vogel 14 Ekskursioni i shkolles

Angela Zomer-Bodenburg A-004843

New product

Përshkrim i shkurtër

Antoni niset në ekskursion me shkollën, gjë që nuk e ka fare me qejf, aq më tepër që me ta do të jetë mësuesi strikt i matematikës. Kështu ai mendon të ftojë Anën dhe Rudigerin. Ekskursioni nuk mund të lshte kurrë i mërzitshëm, po të kishte rrotull miqtë e vet vampirë.Natën e fundit ata organizojnë një festë jo një festë të zakonshme, po një festë vampirësh!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621667

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages137
ISBN9789995621667
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiViola Bazelli