Cmim i reduktuar! Pylli i mrekullive Shiko më të madhe

Pylli i mrekullive

Grup autorësh BED026

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Na ishte një herë një pyll magjik në të cilin jetonin shumë kafshë, xhuxhë, zana, elfë dhe gjigantë...

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789928121288

1 520 Lekë

-20%

1 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

"Pylli i mrekullive", një libër me 13 përrallat më të bukura rreth banorëve të pyllit.

Aty do të gjeni edhe ilustime te ndryshme fantastike shumëngjyrëshe nga Tony Wolf.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe56
ISBN9789928121288
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë