Maksi behet kampion futbolli

BAO0054

New product

Përshkrim i shkurtër

Maksi dhe Paulina luajnë futboll. Gol! thërret Maksi. Ne jemi kampionë bote!. Por fqinjit të tij, Timit, I duket se më të fortët në futboll është ai dhe shokët e tij. Kështu, ata vendosin të bëjnë një ndeshje futbolli mes dy skuadrave. Kush do ta fitojë Kupën e Botës?!

901 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354558

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

8 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages24
ISBN9789292354558
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç