Maksi dhe fantazma

Christian Tielmann BAO0166

New product

Përshkrim i shkurtër

Një ditë, e treta "A" udhëtoi për në parkun e lojërave.

More details

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928024718

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Maksi dhe shokët e tij nuk ngopeshin dot me trenat e shpejtësisë së lartë që kalojnë nëpër ujë, me rrotën gjigante që rrotullohet dhe me karuselët drithërues. Befas, Niki humbi pa gjurmë në trenin e fantazmave.

Çfarë ndodhi? Këto janë situatat tipike për Maksin. Ai dhe Paulina vihen në kërkim të tij dhe u tregojnë fantazmave se çfarë është më drithëruese se ato vetë.

Futuni në historitë drithëruese në aventurat e Maksit në kërkim të së vërtetës dhe duke luftuar të keqen. Sesi do të shkojnë këto aventura dhe a do të luftohen fantazmat derisa të zhduken nga heroi ynë Maks, këtë do ta zbuloni në libër.

Data sheet

pages80
ISBN9789928024718
Shtëpia botueseAlbas
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiIna Metani