Maksi behet kampion futbolli

BAO0054

New product

Përshkrim i shkurtër

Maksi dhe Paulina luajnë futboll. "Gol!" thërret Maksi. "Ne jemi kampionë botë!". Por fqinjit të tij, Timit, i duket se më të fortët në futboll është ai dhe shokët e tij. Kështu, ata vendosin të bëjnë një ndeshje futbolli mes dy skuadrave. Kush do ta fitojë "Kupën e Botës?!"

More details

494 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354558

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Maksi luan futboll me shoqen e tij, por Timit nuk i pëlqen kjo gjë. Ai e sfidon Maksin, duke thënë se është më i mirë se ai. A do arrijë Maksi të tregojë se ai është shumë i mirë në futboll? Çfarë do të ndodhë me të dhe lojën e tij të preferuar?

Data sheet

pages24
ISBN9789292354558
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years